×

Çözümler

Meyve İşleme

Türkiye’nin farklı bölgelerinde bulunan bahçelerimizde iyi tarım uygulamalarına göre yetiştirdiğimiz ve sezonunda hasat ettiğimiz taze meyveleri Konya Ereğli’de bulunan üretim tesislerimizde işleyerek, konsantre, NFC, compound, cell, deionized ürünler, salça ve soslar üretiyoruz.

Ürün Geliştirme

Gelişen teknolojinin ve değişen dünyanın farkında olarak ürettiğimiz ürünlerin niteliğini artırmak için ürün geliştirme araştırmalarında ve yatırımlarında bulunuyoruz. Ürünlerimizi müşterilerimizin istekleri, güncel gereksinimleri doğrultusunda uluslararası kalite standartlarına uygun olarak üretiyoruz.

Compound Üretimi

AR-GE uzmanlarımız ile inovatif içecek fikirlerini müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda çeşitlendiriyor; bu şekilde farklı damak tatlarına hitap eden özel ürünler sunuyoruz. Ürettiğimiz ürünler üzerinde yaptığımız uygulamaların tümü dökümante edilirken izlenebilirlik ilkesini esas alıyoruz.

Lojistik Destek & Depolama

Ürettiğimiz ürünleri kuru ve soğuk depolarda, sevkiyat tarihi gelene kadar uygun saklama koşullarında depoluyor; Muhtaroğlu Lojistik şirketi ile soğuk zinciri koruyarak Avrupa ve Asya’da birçok ülkeye ulaştırıyoruz.

AR-GE

Endüstri 4.0 ve Tarım 4.0 uygulamalarını ürünlerimizin üretiminde ve test aşamalarında kullanıyoruz. AR-GE merkezlerimizde temelinde bilimsel metotlar ve yenilikçi bakış açısı bulunan 360° çözümler geliştiriyoruz. Global bir endüstriyel çözüm sağlayıcısı olarak, iş birliğine dayalı inovasyon ile sürdürülebilir bir hizmet sunuyoruz.