×

Dünyada Muhtaroğlu Holding

26 yılın üzerinde deneyimimizle her geçen gün büyüyor, otuz beş farklı markamızla, daha fazla noktaya ürünlerimizi ulaştırıyoruz. 23’ten fazla ülkedeki 225 farklı firmayla çalışıyoruz. Kreatif inisiyatif kabiliyetimiz, ‘hızlı çözümler ve zamanında teslimat’ yetkinliğimiz ile küresel pazar payımızı artırarak ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz.

Stratejik ticari yol haritamızla dünyamızın içerisinde bulunduğu hızlı değişim koşullarına uyum sağlıyor ve hizmetlerimize yön veriyoruz. 4 kıtada faaliyet gösteren şirketimiz ve sürdürülebilirlik esaslı politikalarımız ile her daim yenilikçiliğin öncüsü konumunda olmayı başarıyoruz.

Farklı kültürlere saygılı ve yenilikçi vizyonumuzu koruyarak uyguladığımız verimli iş modeli ve iştiraklerimizin birbirlerini tamamlayıcı nitelikte olması sayesinde küresel pazardaki gücümüzü artırıyoruz. Endüstriyel tecrübemiz kapsamlı planlama kabiliyetimiz ve sektörel öngörümüz ile Türkiye’nin ve Dünya’nın en güvenilir üretici ve tedarikçilerinden biri olmaya devam ediyoruz.

2000+

Ton Günlük İşleme
Kapasitesi

40000

Üretim
Tesisi

26+

+

Yıllık Deneyim

4

+ Kıtada

Faaliyet