×

World Food (CNR) 2014 Gıda Fuarı

Muhtaroğlu Group, WorldFood (CNR) 2014 Gıda Fuarı’nda

4–7 Eylül 2014 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek 22. WorldFood İstanbul – Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı’nda Muhtaroğlu Group olarak yerimizi almış bulunmaktayız.

Sektörün Öncüleri Bir Araya Geliyor

Yirmiden fazla derneği çatısı altında barındıran Türkiye Gıda ve İçecek Sanayi Dernekleri Federasyonu (TGDF), İzmir Ticaret Odası (İZTO), KOSGEB ile T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından desteklenen fuarda gıda sektörünün öncü firmaları bir araya gelecektir. Sektörün lider konumundaki firmalarından biri olan Muhtaroğlu Group da WorldFood (CNR) 2014 Gıda Fuarı’nın katılımcılarından biri olacaktır.

400’ü Aşkın Katılımcı

Türkiye ekonomisinin en önemli sektörlerinden gıda sektörünün ihracatını geliştirmek amacıyla düzenlenen WorldFood (CNR) 2014’ün, Muhtaroğlu Group’un da dâhil olduğu 400’ü aşkın katılımcısı sayesinde yurtiçinden ve dışından birçok yeni müşteri getireceği düşünülmektedir. 374 katılımcı ile 1.000’den fazla markanın tanıtıldığı WorldFood 2013 Fuarı, toplam 122 ülkeden gelen 15.808 profesyonel tarafından ziyaret edilmiştir.

1 Milyar Dolarlık Bir Pazar

1 milyar dolarlık bir pazarda yeni müşterilere ulaşılması için çok önemli bir platform olan WorldFood (CNR) 2014’te süt ve süt ürünleri, bakliyat, kuruyemiş, baharat, meyve suyu ve meyve suyu konsantre ürünleri, çikolata, şekerleme, reçel, bal, pekmez, çay, kahve, zeytin ve zeytin yağı ürünleri, konserve, dondurulmuş gıda ve et ürünleri de dâhil olmak üzere birçok ürün sergilenecektir. Muhtaroğlu Group olarak bu önemli fuarda yer almaktan kıvanç duymaktayız.

Diğer Haberler